Perivolos (Santorini)
Hoteller & lejligheder i Perivolos (Santorini), alle indkvarteringer i Perivolos (Santorini)
5-stjernede hoteller i Perivolos (Santorini)
Vis mere + Mindre -
Istoria, A Member Of Design Hotels
Perivolos, Perivolos (Santorini), Grækenland
5-stjernet Istoria, A Member Of Design Hotels er placeret i nærheden af Santorini Waterpark i Perivolos. Hotellet har en swimmingpool samt et behandlingsrum, jacuzzi og et spabad. Hotellet ligger i…
Oscar Beachfront Suites - Adults Only
Agios Georgios 847 03, Perivolos (Santorini), Grækenland
Oscar Beachfront Suites - Adults Only ligger 4 km fra Akrotiri Arkæologiske Område i Perivolos og byder på en værdiboks og et bagagerum i hele ejendommen. Stedet har udsigt over havet og gæster kan…
4-stjernede hoteller i Perivolos (Santorini)
Vis mere + Mindre -
- Arapiou Apartments
- Villa Eleftheria
- Mandilaria Studios
- Villa Markezinis
- Honeymoon Beach Studios
- Pension St.George Rooms & Studios
- Cyclops Beach Apartments
- Ambeli Apartments
- Villa Mare Angelica
- Peranosa The Residency Lejlighedshotel
- Glykeria Mini Suites
- Joy Beach Ηotel
- Tinamar Selections Hotel
- Athiri Luxury Suites
- Sea View Bay Hotel (Adults Only)
- Deluxe Apartment Bb For 4 Guests
Orabel Suites Santorini (Adults Only)
Agios Georgios, Perivolos (Santorini), Grækenland
Orabel Suites Santorini Perivolos ligger inden for 6 km fra Den Røde Strand. Der er et behandlingsrum og Jacuzzi. Santorini Waterpark er mindre end 2 km væk.
Santa Irina Luxury Sunny Lofts Hotel
Περιβολοσ Αγιοσ Γεωργιοσ, Perivolos (Santorini), Grækenland
Det 4- stjernet Santa Irina Luxury Sunny Lofts Hotel Perivolos kan prale af førsteklasses beliggenhed i nærheden af Det gamle Thera, som ligger omkring 3 km væk derfra. Beliggende i Perivolos Beach…
3-stjernede hoteller i Perivolos (Santorini)
Vis mere + Mindre -
Terra Nera Suites
Perivolos Beach, St. George, Santorini, Perivolos (Santorini), Grækenland
Terra Nera Suites ligger 6 km fra Art Space Museum Winery Art Gallery i Perivolos og tilbyder et behandlingsrum og Jacuzzi. Det har 24 timers security og en pengeautomat plus WiFi i offentlige…
Smaragdi Hotel
Perivolos Perissa, Perivolos (Santorini), Grækenland
Dejlig Smaragdi Hotel er et godt sted at bo på i Perivolos Beach område i en rimelig afstand fra Det gamle Thera. Gæster på denne indkvartering kan slappe af i lounge bar, svømme i en sæsonåben…
Sea Side Perivolos Hotel
Perivolos, Perivolos (Santorini), Grækenland
Sea Side Perivolos Hotel er en 2-stjernet bolig inden for 4 km af Perissa Strand. Beliggende i Perivolos Beach område, ligger hotel 1 fra Santorini Waterpark.
Petri Suites
Perivolos, Perivolos (Santorini), Grækenland
Petri Suites er et 2-stjernet hotel 2 km fra Santorini Waterpark og 7 km fra Koutsoyannopoulos Vinmuseum. Dette hotel tilbyder også leje af biler for at udforske området.
Anbefalede hoteller i Perivolos (Santorini)
Vis mere + Mindre -
- White Note Luxury Suites
- DENIS Summer Living
- Marina'S Studios
- Sand Gem - Beach Apartments
- Elli'S House Villa
- Villa Angelica
- Ether
- Santana Apartments
- Almira Luxury Suites
- Dafnes Villa With Private Pool
- Irene'S Sunshine Studio
- Darzenta Athina Apartments Perivolos
- Gtk Santorini Perivolos Beach House
- Villa Basilica Kalavria
- White Cycladic Serenity
- Stavros Beachfront Domes By Booking Kottas
- Nostos Studios
- Kasteli Suites
- Asterias Mini Coastal Apartments
- White & Blue Lejlighed
- Villa Basilica Tefsia
- Beach Apartment Edem First Floor
- Casa Frati Suites & Villas
- Black Coast Santorini
- Thalassitis Coastal Apartments
- Georgia'S Comfort Studio
- Darzenta Athina Beach Houses
- Aegean Blue Santorini Perivolos
- Dafnes Villa With Private Plunge Pool
- Villa Nectar 2 Bedrooms 4 Pers With Jacuzzi By Mps
- Penny'S House New Luxe Jacuzzi Villa 400M From Sea
White Lily Suites & Lofts - Adults Only 16 Plus
Perivolos Beach Perivolos Beach, Perivolos (Santorini), Grækenland
White Lily Suites & Lofts - Adults Only 16 Plus Perivolos tilbyder indkvartering 6 km fra Koutsoyannopoulos Vinmuseum med Wi Fi i hele ejendommen. Dette elegante sted ligger inden for 5 minutters…
Electra Suites & Spa
No Name, Perivolos (Santorini), Grækenland
Electra Suites & Spa Perivolos tilbyder bil til udlejning, som ligger 10 minutters kørsel fra Holy Monastery of Prophet Elias. Beliggende 10 minutters fra Perivolos's centrum, tilbyder hotellet…